В Україні найближчого тижня сніжитиме / фото УНІАН

Найближчими днями погода в Україні стане більш нестійкою, очікуються опади, проте температура буде комфортною. Наприкінці тижня в країні похолоднішає. Про це розказав синоптик Ігор Кібальчич, передає meteoprog.

"Вже з перших днів нового тижня очікується поновлення західного перенесення в атмосфері, внаслідок чого на територію України почнуть надходити вологі повітряні маси атлантичного походження", - пояснив синоптик.

За його словами, активізація циклонічної діяльності спричинить підвищення температурного фону.

Відео дня

"Ближче до вихідних за рахунок поступової перебудови синоптичних процесів, відбудеться надходження повітряних мас із півночі, у результаті температура повітря почне знижуватися, найбільш відчутно на Правобережжі нашої країни", - прогнозує Кібальчич.

Він додав, що очікується періодичне випадання опадів у вигляді снігу та дощу. А на більшій частині території України відновиться сніговий покрив, крім півдня.

Зокрема, за даними синоптика, на вихідних температура вночі опускатиметься до -5...-10 градусів, а вдень будет від -5° до 0°.

Зміна погоди в Україні: що відомо

За даними Погода УНІАН, найближчого тижня в Україні очікується багато опадів.

Водночас народний синоптик Станіслав Щедрін попереджає, що з 3 лютого до України прийде потужний циклон, який принесе нам хуртовини та сильні снігопади.

Вас також можуть зацікавити новини: