этот материал доступен на русском

Комітет Ради відкрив шлях до зняття недоторканності з нардепа від "Опоблоку" Колєснікова

13:33, 08 жовтня 2018
Політика
459 1
Луценко чекає, що парламент розгляне подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Колєснікова 16 жовтня / фото УНІАН

Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи ВРУ направив парламенту свій висновок щодо подання Генеральної прокуратури про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата від фракції «Опозиційний блок» Дмитра Колєснікова з низкою застережень.

Як передає кореспондент УНІАН, на засіданні Регламентного комітету перший заступник голови комітету Павло Пинзеник зазначив, що пропонується постановити висновок, який буде направлений на розгляд ВР разом з поясненнями Колєснікова для розгляду по суті.

«Ми доходимо висновку, що подання... є законним, оскільки ініційоване і подане належним суб'єктом подання», - сказав Пинзеник.

Водночас, він зауважив, що буде здійснено детальний аналіз самого тексту подання та аргументів, які були озвучені в ході засідання, звернувши окрему увагу на те, що «у нас виникають певні застереження щодо відсутності чи наявності доказів, які б підтверджували, в чому саме полягає умисел в діях народного депутата Колєснікова».

Читайте також"Злодій має сидіти в тюрмі": у ВР сталася перепалка між Луценком і "опоблоківцем" Колєсніковим

Крім того, додав перший заступник голови комітету, існують застереження щодо «даних, які б засвідчували відсутність у поданні інформації стосовно вартості, за якою зазначені об'єкти були відчужені територіальною громадою на користь третіх осіб».

Також, за його словами, є застереження щодо того, яким чином судово-оціночна, будівельна і будівельно-технічна експертизи пов'язані з діями Колєснікова.

«Будуть там і інші застереження. Вони будуть викладені в самому тексті висновку», - підсумував Пинзеник.

Члени комітету затвердили такий висновок своїм голосуванням.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 8 жовтня, Регламентний комітет ВР розглядає внесене 18 вересня до парламенту подання генерального прокурора Юрія Луценка про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата з «Опоблоку» Дмитра Колєснікова.

За даними прокуратури, Колєсніков здійснив на посаді голови Державного агентства з управління державними корпоративними правами та майном певні дії, внаслідок чого стало можливим відчуження об'єктів нерухомості - виробничого та лабораторно-побутового корпусу ДП «Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості імені Я.Осади» в Дніпрі загальною площею майже 7 тис. кв. метрів.

За словами генпрокурора, ринкова вартість майна на момент відчуження становила понад 16 млн грн.

Луценко чекає, що парламент розгляне подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності Колєснікова 16 жовтня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter