этот материал доступен на русском

Суд і досі не виніс рішення у справі щодо відсторонення Супрун

18:50, 12 лютого 2019
Політика
343 0
Супрун виконує обов'язки міністра охорони здоров'я з 1 серпня 2016 року \ УНІАН

Читайте такожУ МОЗ заявили, що суд не надав офіційного роз'яснення щодо заборон для Супрун

Як передає кореспондент УНІАН, на сайті суду і досі відсутня інформація щодо рішення, хоча судове засідання завершилось ще добу тому (11 лютого), суд пішов до нарадчої кімнати, а суддя Сергій Каракашьян припустив, що через велику кількість матеріалів у справі рішення буде оголошене зранку наступного дня (12 лютого).

Як зазначають у прес-службі Міністерства охорони здоров'я, робота МОЗ залишається заблокованою.

Завтра, 13 лютого, о 10:00 керівництво міністерства проведе з цього приводу брифінг під будівлею суду.

Як повідомляв УНІАН, 5 лютого Окружний адмінсуд Києва частково задовольнив позов народного депутата від Радикальної партії Ігоря Мосійчука та заборонив Супрун здійснювати повноваження виконуючого обов'язків міністра. Водночас суд не заборонив їй здійснювати повноваження, які були делеговані як заступнику міністра.

5 лютого міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко від імені уряду подав клопотання про скасування заходів забезпечення позову у справі щодо Супрун. Окружний адмінсуд мав розглянути це клопотання 11 лютого.

7 лютого Супрун уточнила, що суд заборонив їй серед іншого уповноважувати заступників глави МОЗ на підписання життєво важливих наказів щодо розмитнення та розподіл ліків або ж направлення людей на лікування за кордон.

8 лютого Окружний адмінсуд Києва на своїй офіційній інтернет-сторінці роз'яснив, що заборона Супрун на реалізацію повноважень в.о. міністра поширюється на визначення політичних пріоритетів та стратегічних напрямів роботи міністерства, а також на участь у прийнятті рішень на засіданнях уряду.

Супрун виконує обов'язки міністра охорони здоров'я з 1 серпня 2016 року.

11 лютого Окружний адмінсуд Києва розпочав розгляд клопотання Міністерства юстиції про скасування заходів забезпечення позову у справі щодо виконання обов'язків міністра охорони здоров’я Супрун.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter