этот материал доступен на русском

Навальний про наслідки для РФ вторгнення в Україну: у нас тут все остаточно розвалилося

09:07, 15 березня 2019
Політика
1858 0
Олексій Навальний / REUTERS

Про це в інтерв'ю Російській службі агентства Голос Америки заявив російський опозиціонер Олексій Навальний з посиланням на звіти Мінекономрозвитку РФ.

Він зазначив, що російський президент Володимир Путін заради зміцнення особистої влади пожертвував інтересами величезної кількості людей.

Читайте також"Герої не вмирають": у центрі Москви проходити Марш пам'яті Бориса Нємцова (фото)

«Підсумки п'ятиріччя можна прочитати у звітах Мінекономрозвитку Росії: реальні наявні доходи населення падають шостий рік поспіль. Ось, власне кажучи, це і є те, що зробив Путін: на якийсь термін він зміцнив рейтинг своєї особистої влади, але країна заплатила за це досить високу плату, заплатила внаслідок того, що вона повністю згорнула всю внутрішню політику на користь зовнішньополітичних авантюр, які почалися в 2014 році і не закінчуються досі», – сказав Навальний.

Він підкреслив, що в РФ кожне телешоу – або про Україну, або про Америку, найчастіше (80 %) – про Україну, 20 % – про США, а «Росію більше не обговорює ніхто».

«Україна була, була Сирія, була Центральноафриканська Республіка, а сьогодні я читаю про те, що, виявляється, політтехнологи Пригожина їздили ще й на Мадагаскар. Тобто, російська влада і особисто Путін займаються всім, чим завгодно, за винятком, власне кажучи, Російської Федерації. І плата за це саме така: у нас тут просто все зруйнувалося і розвалилася остаточно, але зате значна частина населення країни дико збуджена з приводу зовнішньої політики і перебуває в цих зовнішньополітичних галюцинаціях», – додав політик.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter