этот материал доступен на русском

Зеленський зустрівся з міжнародними рекрутерами - обговорили кадрову політику

19:55, 16 травня 2019
Політика
840 0
Зеленський зустрівся з представниками міжнародних рекрутингових і HR-агентств / фото УНІАН

Новообраний президент України Володимир Зеленський обговорив кадрову політику з представниками світових рекрутингових агенцій і компаній.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Зеленського, сьогодні відбулась зустріч новообраного глави держави та його HR-команди з представниками великих міжнародних рекрутингових і HR-агенцій, під час якої він обговорив з ними можливу співпрацю в пошуку кадрів на ряд посад у системі державного управління.

Читайте також"Нарешті": Зеленський відреагував на визначення дати інавгурації

«Ми справді хочемо знайти нових талановитих людей, хороших фахівців, які поділяють наші цінності. Це не популізм, це – наша мета. І ми розуміємо, що знайти найкращих фахівців, які мають високі компетенції й орієнтовані на конкретні результати, не дуже просто. Тому хочемо запросити вас до співпраці у цій сфері», – сказав Зеленський.

«Ми маємо певну кількість кандидатур, наприклад, на посади очільників ОДА у різних областях України, але й тут нам потрібна ваша допомога з інструментами адекватної оцінки цих людей. Тому що загалом ми хочемо провести прозорий конкурс на ці посади, знайти найкращих менеджерів, які прагнуть позитивних змін у своїх регіонах, мають стратегію розвитку та здатні залучати локальні й іноземні інвестиції», - додав він.

Крім того, зазначили у прес-службі, на зустрічі йшлося про головні критерії, яким мають відповідати претенденти, - це професіоналізм, знання регіону, авторитет у місцевих громад, доброчесність, хороша репутація, досвід управління системами такого рівня.

«Всі учасники зустрічі підтримали ініціативу Володимира Зеленського, пов’язану з кадровою політикою, та задекларували свою готовність до співпраці з командою новообраного президента», - поінформували у прес-службі.

У зустрічі, зокрема, взяли участь Ілона Шарова (Hudson), Роман Бондар (Оdgers Вerndtson), Олексій Долгих (Bayden), Юлія Згєєва та Ігор Габузенко (Ward Howell).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter