Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Ситуація з голосуванням за недовіру уряду поглибила політичну кризу - Гройсман

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман вважає, що ситуація з голосуванням за недовіру уряду поглибила політичну кризу.

фото: УНИАН
Парламент визнав роботу уряду незадовільною / УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав сьогодні у сесійній залі.

"Я думаю, що вчора те, що, з одного боку, парламент визнав роботу уряду незадовільною, а з іншого боку - навіть не спромігся дати необхідну кількість голосів для того, щоб його відправити у відставку, не вирішило жодної кризи, а навпаки її поглибило", - сказав спікер.

Гройсман обіцяє "відновити справжній контроль" Ради за діями Кабміну

Гройсман висловив думку, що "або протягом тижня буде знайдено рішення саме тут, у парламенті, політичними силами і запропоновано модель виходу з цієї ситуації, або той уряд має бути повністю перезавантажений, а якщо потрібно - і цей парламент".

"По-іншому бути просто не може", - заявив голова ВР.

Як повідомляв УНІАН, 16 лютого парламент визнав роботу уряду незадовільною, але недовіру Кабміну не підтримав. Зокрема, "за" висловлення недовіри Кабінету міністрів проголосували лише 194 депутати при необхідних 226.

Як повідомляв УНІАН, 16 лютого парламент визнав роботу уряду незадовільною, але недовіру Кабміну не підтримав. Зокрема, «за» висловлення недовіри Кабінету міністрів проголосували 194 депутати при необхідних 226.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку