Четвер,
23 лютого 2017

Наші спільноти

Рада дозволила Порошенку оперативно оголошувати призов

Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення зміни до статті 15 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" щодо призову громадян України на строкову військову службу", внесений президентом України. (реєстраційний № 4020).

Фото УНИАН
Cтроки проведення призову на строкову військову службу визначаються указом президента / Фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували 235 із 318 народних депутатів, зареєстрованих в сесійній залі.

Законом встановлено, що указ президента про призов на строкову службу в особливий період публікується не пізніше як за місяць до початку його проведення.

Згідно з документом, строки проведення призову (призовів) громадян України на строкову військову службу визначаються указом президента України. Такий указ публікується в засобах масової інформації не пізніш як за місяць до закінчення року, що передує року призову, крім указу про призов на строкову службу в особливий період, який публікується не пізніше як за місяць до початку проведення призову на строкову військову службу.

Міноборони запевняє, що не зацікавлене у призові "немотивованих" бійців на військову службу

У пояснювальній записці сказано, що нинішній порядок «проведення призову (призовів) громадян України на строкову військову службу, який наразі не дає можливості адекватно та своєчасно реагувати на різкі зміни у воєнно-політичній обстановці в державі». Нині чинною нормою визначено, що строки проведення призову (призовів) громадян України на строкову військову службу на наступний рік визначаються указом президента, що публікується у ЗМІ не пізніш як за місяць до закінчення поточного року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини політики

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку