Санкції продовжаться у разі відмови РФ врегулювати ситуацію на Донбасі і навколо Криму - Керрі

15:30, 07 липня 2016
696 0

Санкції, введені низкою країн, залишатимуться в силі у разі відмови Росії від врегулювання ситуації на Донбасі і довкола Криму.

REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, про це держсекретар США Джон Керрі сказав у Києві на спільній прес-конференції з президентом Петром Порошенком.

Читайте такожЄвросоюз продовжив економічні санкції проти Росії

"Якщо Росія обере шлях деескалації та повного виконання Мінська, міжнародна спільнота, усі з нас вітатимуть це. І ми зобов'язуємося тісно співпрацювати з президентом Петром Порошенком, щоб переконатися, що його уряд та Україна докладають своїх зусиль для дотримання виконання Мінських обов'язків", - заявив Керрі.

"Якщо Росія не рухатиметься в напрямку прийняття цієї можливості для деескалації, тоді санкції залишатимуться у силі", - наголосив Джон Керрі.

Водночас він зауважив, що це стосується і Криму. "З самого початку конфлікту, з самого початку, коли Росія увійшла в Крим, США заявляли, що ми не визнавали і не визнаємо російську спробу анексії", - сказав держсекретар.

За його словами, "наші санкції, які запроваджені через питання Криму, зберігатимуться чинними, поки в остаточному підсумку ця проблема не буде розв'язана".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter