Російська партія "Яблоко" про "проблему" Криму: РФ стала країною з невизнаними кордонами

15:00, 08 серпня 2016
5439 2

У російській партії «Яблоко» заявили про необхідність вирішити проблему Криму, оскільки РФ стала країною з невизнаними кордонами.

ялта крым / okryme.com

Про це керівники партії "Яблоко" заявили на прес-конференції у Москві в ході презентації програми партії на вибори до Держдуми, відповідаючи на запитання власного кореспондента УНІАН.

«Позиція нашої партії абсолютно визначена: цю проблему (Криму) необхідно вирішити. На жаль, вона була створена внаслідок того, що було порушено домовленості, результатом чого стало серйозне становище самого Криму і дуже важке соціально-економічне становище нашої країни як наслідок вжитих санкцій, а потім запроваджених антисанкцій», - сказала голова партії «Яблоко» Емілія Слабунова.

Читайте такожГлава Херсонської ОДА про ситуацію на кордоні з Кримом: на півострові проходить ротація російських військ

Вона наголосила, що зусилля дипломатії післявоєнної епохи були докладені, щоб врегулювати питання про кордони. За словами Слабунової, нині проблема кордонів стала актуальною для світової спільноти, і «ми є країною з невизнаними кордонами».

Як заявила Слабунова, «ситуацію залишати так не можна».

У свою чергу, один з лідерів партії Григорій Явлінський зазначив, що було порушено всі міжнародні правила.

«Ми стали державою з невизнаними кордонами, мене як російського політика це не влаштовує, як і не влаштовує, що проти моєї країни запроваджують санкції всі кому не лінь. Від цього падає рівень життя в моїй країні», - сказав Явлінський.

Він заявив, що жителі Криму стали громадянами з обмеженими правами порівняно з країнами Європи.

«Я вважаю абсолютно неприйнятними конфронтацію, війну і провокацію, у тому числі на Донбасі, проти сусідньої незалежної держави під назвою Україна», - наголосив Явлінський.

Читайте такожГлава МЗС Литви: Анексія Криму показала, що російська війна у Грузії не стала уроком для світу

За його словами, у зв'язку з цим «Яблоко» вважає за необхідне визнати, що «це було зроблено поза міжнародними правилами», і потрібна міжнародна конференція «з усіма зацікавленими сторонами - Україною, Росією, Євросоюзом, країнами-гарантами по Будапештському меморандуму - Великобританією, США і Росією, мабуть, також Туреччиною та іншими зацікавленими країнами у цьому врегулюванні».

Як сказав Явлінський, така міжнародна конференція повинна виробити дорожню карту для вирішення проблеми Криму.

У свою чергу депутат Держдуми РФ Дмитро Гудков зазначив, що не варто думати, що в РФ однозначна думка щодо Криму. Він повідомив, що під час зустрічей з виборцями пояснює пенсіонерам, як Крим (окупація півострова Росією – УНІАН) вплинув на ціни, зарплати і пенсії.

«Я вас запевняю, жодних проблем немає. Одні тільки провокатори кричать. Ця позиція («Яблока») прийнятна і прохідна з точки зору отримання результату на виборах», - сказав Гудков.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter