Учасник розмов з радником Путіна про Крим і "Новоросію" вважає записи ГПУ "компіляцією й підтасовуванням" (аудіо)

14:17, 23 серпня 2016
Політика
2299 1
оновлено

Директор Інституту країн СНД Костянтин Затулін назвав опубліковані ГПУ записи розмов про Крим і "Новоросію", які вів радник Путіна Сергій Глазьєв, "компіляцією і підтасовуванням".

Сергей Глазьев / Евгений Борисовский

Про це він заявив в інтерв'ю радіостанції BFM.

"У мене було багато розмов із Сергієм Глазьєвим і продовжує бути. Що стосується конкретних епізодів, які насмикані прокуратурою України, я думаю, з того прослуховування, яке їм надали американські друзі в обмін на викриття Пола Манафорта й інші неприємності, яких сьогодні Україна намагається завдати Дональду Трампу, який бере участь у виборчій кампанії, я можу сказати, що це компіляція й підтасовування", - вважає Затулін.

Читайте такожУ розвідці пояснили, чим радник Путіна займався у проекті "Новоросія" (відео)

Він стверджує, що "одні його слова підставлені до інших". Але водночас Затулін не став заперечувати, що такі переговори були в 2014 році.

"Ми із Сергієм Глазьєвим і деякими іншими людьми заснували в той час фонд "Ми всі — Беркут", щоб допомогти людям, які боролися з переворотом і проти перевороту в Україні. Я зовсім цього не соромлюся і не збираюся щодо цього перед кимось виправдовуватися. Йшлося про підтримку людей, які виступають проти перевороту, це так", - заявив учасник розмов з Глазьєвим.

Раніше Генпрокуратура України оприлюднила докази причетності представників влади Російської Федерації до посягання на територіальну цілісність України та розв'язування агресивної війни проти України. Судячи з відео, опублікованому на YouTube-каналі Генпрокуратури, ключовий виконавець у організації злочинів - радник Путіна Сергій Глазьєв.

Незабаром представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький заявив, що радник президента РФ Володимира Путіна Сергій Глазьєв займався економічною частиною проекту "Новоросія".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter