МЗС рекомендує українцям утриматися від поїздок до Росії

13:14, 05 жовтня 2016
766 0

МЗС рекомендує громадянам України утриматися від відвідання Російської Федерації.

29 июля Россия запросила у Украины согласие на кандидатуру нового посла, после того как предыдущий неожиданно пожал в отставку днем ранее. / REUTERS

Як повідомили УНІАН у прес-службі зовнішньополітичного відомства, Міністерство закордонних справ України глибоко занепокоєне збільшенням числа провокацій з боку російських силових структур стосовно українців.

На території держави-агресора зросла кількість безпідставних затримань громадян України. Російські правоохоронні органи грубо поводяться з українцями, застосовують до них неприпустимі методи фізичного та психологічного впливу, тортури та інші дії, що принижують людську гідність. Громадянам України відмовляють у доступі до них консулів, адвокатів.

Читайте такожРФ досі не пустила консула до затриманого журналіста Сущенка – МЗС

Такими діями російська сторона грубо порушує універсальні норми міжнародного права у сфері дотримання прав і свобод людини, а також свої міжнародно-правові зобов’язання відповідно до Віденської конвенції про консульські зносини 1963 року та Консульської конвенції між Україною та Російською Федерацією від 1994 року.

Враховуючи зазначене, а також зважаючи на суттєво обмежені наразі можливості української сторони забезпечити належну безпеку наших співгромадян на території РФ, МЗС закликає громадян України утримуватися від поїздок до Росії, а також від слідування транзитом територією цієї держави.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter