ЗМІ про закон щодо виборів на Донбасі: буде прописаний так, щоб змусити Росію виконати зобов'язання

12:09, 25 жовтня 2016
Політика
534 0

У законопроекті про вибори на тимчасово окупованому Донбасі, який розробляється зараз, будуть закладені гарантії того, що Росія до проведення виборів виконає свої зобов'язання в частині безпеки.

Штайнмайер визнав, що поки вибори на Донбасі неможливі / dn.vgorode.ua

Про подробиці розроблюваного проекту закону РБК-Україна стало відомо від поінформованих джерел у дипломатичних колах.

Зокрема, передбачається, що процедура оголошення виборів буде такою ж, як і при будь-яких виборах у країні: Верховна Рада повинна проголосувати за відповідну постанову, призначивши їх на конкретну дату.

Читайте такожУ Путіна заявили, що "нормандська четвірка" не знайшла "спільної мови"

У перехідних положеннях закону пропонується закріпити, що результати голосування на виборах наберуть чинності тільки у випадку, якщо їх визнають міжнародні спостерігачі, в тому числі, з ОБСЄ.

Крім того, в законі пропонується прописати правила голосування на виборах тимчасово переміщених громадян. Обов'язковою умовою стане участь у виборах українських партій та висвітлення передвиборної кампанії й процесу голосування українськими ЗМІ.

Раніше Порошенко назвав умови, за яких можливе проведення місцевих виборів на Донбасі, серед яких – виконання компонента з безпеки Мінських угод та голосування за відповідний закон у Верховній Раді.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter