Четвер,
19 жовтня 2017
Наші спільноти

Спецпредставник ФРН: доки Росія не буде робити що пообіцяла, доти санкції будуть діяти

Спеціальний представник Федерального уряду Німеччини з питань головування в ОБСЄ 2016 року та координатор міжсуспільного співробітництва з Росією, Центральною Азією та країнами «Східного партнерства» Ґернот Ерлер наголошує, що конфлікт на сході України не може бути вирішений військовим шляхом.

Ілюстрація REUTERS
Ілюстрація REUTERS

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав на прес-конференції в Києві.

Ерлер нагадав, що Німеччина у 2016 році почала головувати в ОБСЄ, коли криза на сході України вже відбувалася "повним ходом".

"Ми знали, на який ризик йдемо, обіймаючи головування. Але ми свідомо взяли на себе цю відповідальність і, по-перше, спробували досягнути консенсусу щодо того, що цей конфлікт не може бути розв'язаний військовим методом або військовим шляхом, а лише політичним шляхом, тобто шляхом переговорів або діалогу", - заявив Ерлер.

Нацбанк запроваджує оновлені санкції проти Росії

При цьому він наголосив, що проблемою було те, коли виникало питання щодо наявних засобів тиску.

"У цьому контексті мова йде про санкції проти Росії, яка порушує принципи ОБСЄ і міжнародні договори, і важливо постійно пам'ятати про це. Санкції є частиною рішення з мирного врегулювання конфлікту. І доти, доки Росія не буде робити що пообіцяла, доти ці санкції будуть діяти", - сказав Ерлер.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку