Будь-яка угода з Путіним щодо Донбасу за спиною України буде моментально анульована - Порошенко

19:47, 17 лютого 2017
Політика
1474

Президент України Петро Порошенко заявляє, що будь-яка угода з президентом РФ Володимиром Путіним щодо конфлікту на Донбасі за спиною України буде анульована та лише погіршить ситуацію.

Порошенко заявив, що будь-які угоди за спиною України будуть моментально анульовані / Фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав, виступаючи під час дискусії на тему: «Майбутнє Заходу: занепад чи піднесення» в рамках 53-ї Міжнародної конференції з питань безпеки у Мюнхені.

«Я маю велику честь представляти на цій конференції 45 мільйонів європейців, якими є українці, і ми ніколи не погодимося, щоб хтось чи щось приймали рішення без нашої участі. Буд-які угоди за нашою спиною будуть моментально анульовані мільйонами українців, які вже довели, що вони будуть боротися та воювати за свою незалежність», - наголосив глава держави.

Читайте такожКлімкін розповів, що завтра обговорюватимуть у Мюнхені глави МЗС "нормандської четвірки"

«Ми не готові здатися, ми не готові віддати свою країну. Дуже просто скажу – нічого не приймається про Україну без України. Будь-яка угода з Путіним за спиною України буде лише погіршувати ситуацію. Підтримка України – це єдина можливість зупинити агресію та повернути Росію до поваги до міжнародного права», - додав Порошенко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter