Порошенко увів у дію Концепцію про управління державою в умовах надзвичайного стану

09:39, 28 вересня 2017
Політика
302 0

Президент підписав указ, яким увів у дію рішення РНБО про Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період.

Кабміну доручено забезпечити реалізацію положень Концепції реформування та подальшого розвитку системи управління державою / фото УНІАН

Президент Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 вересня 2017 року «Про Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період».

Як повідомили УНІАН у прес-службі глави держави, указом затверджено Концепцію реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період.

Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим указом, покладено на секретаря Ради національної безпеки і оборони України Олександра Турчинова.

Читайте такожКабмін планує скоротити майже 8 тисяч чиновників у рамках реформи державного управління

Рада національної безпеки і оборони України схвалила розроблений Міністерством оборони та поданий Кабінетом міністрів України на розгляд главі держави проект Концепції реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період.

Кабінету міністрів доручено забезпечити реалізацію положень Концепції реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період.

Уряд має також щорічно, до 1 лютого, інформувати про стан реалізації Концепції реформування та подальшого розвитку системи управління державою в умовах надзвичайного стану і в особливий період.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter