У п’ятницю Тимошенко може вийти на волю

07:42, 11 серпня 2011
Політика
12230 0

Суд розгляне апеляцію

У п’ятницю, 12 серпня, о 9.30 в Апеляційному суді міста Києва розглядатиметься апеляція голови партії "Батьківщина", екс-прем`єр-міністра України Юлії ТИМОШЕНКО стосовно рішення Печерського райсуду Києва про зміну міри запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту.

Про це повідомляє сайт Ю.ТИМОШЕНКО.

Як відомо, 5 серпня головуючий у справі Ю.ТИМОШЕНКО суддя Родіон КІРЄЄВ задовольнив клопотання про взяття екс-прем`єра під варту.

"Враховуючи, що ТИМОШЕНКО Юлія Володимирівна обвинувачується у вчиненні тяжкого злочину, який передбачає покарання понад 7 років, а також те, що підсудна може ухилитися від подальших процесуальних дій, змінити міру запобіжного заходу з підписки про невиїзд на взяття під варту", - зачитав він.

Суддя мотивував своє рішення тим, що Ю.ТИМОШЕНКО перешкоджає встановленню істини, системно порушує порядок судового засідання, не виконує розпорядження головуючого, свідомо затягує процес, висловлює неповагу до суду, відмовилася назвати адресу свого проживання та надавати пояснення причин своєї неявки до суду сьогодні о дев`ятій ранку. Крім того, за словами судді, Ю.ТИМОШЕНКО висловлювала неповагу до свідка (до арешту Ю.ТИМОШЕНКО суд допитував чинного прем`єр-міністра Миколу АЗАРОВА).

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter