Російська пропаганда є більш агресивною, аніж в часи "холодної війни" - Фюле

14:36, 16 квітня 2014
Політика
18 0

Єврокомісар наголошує, що пропаганда РФ стала більш небезпечною, адже більше не стримується "залізною завісою", яка існувала під час "холодної війни".

REUTERS

Комісар ЄС з розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле звинувачує Росії у тому, що її пропаганда на тлі української кризи є агресивнішою, аніж пропаганда СРСР в часи "холодної війни".

Як передає власний кореспондент УНІАН з Брюсселя, про це Фюле заявив на завершення дебатів у Європейському парламенті у Страсбурзі, які мали назву: "Російський тиск на країни "Східного партнерства" і зокрема дестабілізація східної України".

Читайте такожТопові російські ЗМІ роздули "фейк" про проголошення Одеської республіки

"Російська пропаганда є більш агресивною, аніж в часи "холодної війни". І вона також нині більш небезпечна. Бо вона більше не стримується "залізною завісою", яка існувала під час "холодної війни". І не стримуються ефекти та наслідки цієї пропаганди. Ми потребуємо більше об'єктивної інформації", - сказав Фюле євродепутатам.

Читайте такожРосійські ЗМІ цілеспрямовано провокують ненависть до українців - правозахисники

"Дезінформація, пропаганда та провокування ненависті - проти них треба вжити контрзаходів. І ми повинні також бути сильними та чіткими на основі наших цінностей та принципів і бути рішучими в їхньому захисті", - додав комісар ЄС.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter