Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Майже 41% українців підтримують "сміттєву" люстрацію

Майже половина громадян України підтримує вуличну “сміттєву” люстрацію, і майже така ж кількість громадян - не підтримує.

facebook.com / varta.kyiva
Соціологи опитали українців щодо ставлення до "сміттєвої" люстрації / facebook.com / varta.kyiva

Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать дані загальнонаціонального дослідження громадської думки населення України, проведеного Інститутом Горшеніна з 12 по 21 жовтня 2014 року.

Соціологи спитали у респондентів їх особисту думку щодо того, що в останній час в Україні отримало розповсюдження таке явище як вулична “сміттєва” люстрація, коли люди б'ють, кидають в сміттєві баки небажаних їм політиків.

"Народна люстрація": у Черкасах двох депутатів облради кинули у смітник під час сесії (відео)

48,8% респондентів відповіли, що вони ставляться до цього явища негативно, водночас 40,9% - позитивно. При цьому 10,3% не змогли відповісти на це питання.

Також респондентів спитали, чи готові вони вийти на третій Майдан, якщо побачать, що нова влада бездіяльна, не здійснює реформ та не виконує своїх обіцянок.

Депутата Пилипишина облили фарбою і кинули в смітник (фото)

49% відповіли, що вони не готові, 38,1% - що готові, а 13% не змогли відповісти.

*** Опитування проводилося у всіх областях, крім АР Крим, Донецької та Луганської областей. Загалом опитано 2 тис. респондентів, які репрезентують доросле населення України віком від 18 років. Похибка вибірки не перевищує 2,2%.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку