Андрій Аксьонов - ЦВК підтвердила перемогу скандального "сепаратиста" на виборах у Раду / radiosvoboda.org

Центральна виборча комісія встановила результати проміжних виборів в одномандатному виборчому окрузі №50 та визнала обраним народним депутатом Андрія Аксьонова.

Читайте такожВибори нардепа в округах №184 і №197 призначили на 31 жовтня

Як передає кореспондент УНІАН, протокол про встановлення результатів виборів в цьому окрузі всі члени Центрвиборчкому підписали сьогодні на засіданні.

ЦВК визнала обраним народним депутатом Андрія Аксьонова.

Переможця виборів до ВР підозрюють в сепаратизмі: що відбувається

  • На проміжних виборах народного депутата в одномандатному виборчому окрузі №50 (м. Покровськ Донецької області), згідно з протоколом, перемогу здобув Андрій Аксьонов, висуванець від політичної партії "Порядок". Він отримав 65,46% підтримки - за нього проголосували 19 тис. 949 виборців.
  • Друге та третє місця посіли Валентин Рибін від Партії Шарія та Юлія Кузьменко від "Європейської солідарності", які отримали 13% та 6,69% підтримки.
  • Журналіст й представник України у мінській ТКГ Денис Казанський повідомив, що Аксьонов є одним з організаторів так званого "референдуму" в 2014 році й має російське громадянство. Останнє підтвердила й СБУ.
  • 30 березня ЦВК направила на доопрацювання протокол окружної виборчої комісії про підсумки голосування в окрузі №50 через виявлені "помилки та неточності". ОВК зобов'язана виправити виявлені недоліки, скласти уточнений протокол та не пізніше 15:00 2 квітня доставити його до Центрвиборчкому.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram