Шуфрич поспілкувався з пропагандистами / скріншот

Одіозний нардеп від ОПЗЖ Нестор Шуфрич оскандалився заявою щодо українського закону про корінні народи. Вона прозвучала в ефірі у відомих російських пропагандистів Ольги Скабєєвої та Євгена Попова.

На виступ Шуфрича звернув увагу журналіст Денис Казанський, опублікувавши у своєму Телеграм-каналі його фрагмент.

"Народний депутат від ОПЗЖ Нестор Шуфрич в ефірі російського телеканалу розкритикував український закон про корінні народи і заявив, що предки кримських татар вбивали і ґвалтували слов'ян", - пише Казанський.

Сам Шуфрич, спілкуючись з пропагандистами, заявив їм наступне:

Читайте такожКравчук послав проросійських політиків

"Я виступав з трибуни Верховної Ради і говорив: Дивіться, ми визнаємо корінним народом послідовників і фактично спадкоємців чингізидів. Адже що таке Кримськотатарське ханство? - У 1441 році воно вийшло з Кримського улусу, а Кримський Улус був складовою Золотої Орди. Що таке Золота Орда? - Це Батухан, який спалив Київ, це тисячі наших жінок, які були виведені в рабство зі зрозумілими цілями".

За словами Казанського, команда Медведчука, попри свої заяви про "український фашизм", сама використовує ультраправу риторику і сіє в суспільстві розкол, ненависть і ворожнечу.

"До Шуфрича подібні ворожі висловлювання на адресу кримських татар допускав Ілля Ківа. І найсумніше, що цим виродкам все продовжує сходити з рук", - пише журналіст.

Вас також можуть зацікавити інші новини: