Суд змінив місце домашнього арешту Стерненка / фото УНІАН

Громадський активіст Сергій Стерненко відбуватиме домашній арешт у Києві.

Як передає кореспондент УНІАН, таке рішення прийняла суддя Шевченківського районного суду Києва Олена Мєлєшак, розглянувши клопотання як захисту, так і обвинувачення стосовно зміни місця домашнього арешту з Одеси, про що йшлося в ухвалі судді цього ж суду Володимира Бугіля від 15 червня, на Київ, де фактично проживає Стерненко.

Читайте такожСутички біля суду у Києві: поліцейських звинуватили у побитті ветерана війни

Відео дня

Як повідомляв УНІАН, у 2018 році на Стерненка було скоєно три напади. Він пов'язує їх зі своєю активною громадською діяльністю, зокрема участю в акціях проти забудови Одеси.

СБУ відкрила справу за фактом смертельного поранення одного з чоловіків, які скоїли на нього напад у 2018 році, Івана Кузнєцова.

11 червня 2020 року Стерненку повідомили про підозру у вчиненні злочину за ст. 115 ч. 1 (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині) та ст. 263 ч. 2 (носіння холодної зброї без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України. В СБУ заявили, що експертиза засвідчила версію про умисне вбивство Стерненком свого нападника Кузнєцова.

15 червня Шевченківський райсуд застосував до Стерненка цілодобовий домашній арешт терміном на 60 діб. Місцем домашнього арешту суддя назвав: Одеса, вул. Приморська, 37, де зареєстрований Стерненко.

Після оголошення ухвали активіст заявив, що не зможе там перебувати, оскільки це військова частина, і його туди не впустять. Стерненко зауважив, що колись там був зареєстрований його батько і він сам, але вже давно жодного відношення до цієї адреси він не має.

Сьогодні, 16 червня, Стерненко повідомив, що прокурор подав клопотання про зміну місця відбування домашнього арешту з адреси реєстрації на адресу фактичного проживання.