Фото УНІАН

Як повідомляє "Таймер", про це він повідомив на початку 45-ї сесії Одеської міськради 16 вересня.

"Я підписав розпорядження Про скликання громадських слухань щодо питань про повернення деяким об'єктам топоніміки в місті колишніх назв", - розповів мер.

Після цього в залі пролунали обурені голоси: виявляється, в мерію проникли активісти-радикали. "Ніхто не позбавляв голосу міста-герой Одесу», — заявив їм мер.

  • Нагадаємо, Верховна Рада у квітні 2015 року затвердила урядовий законопроект про засудження комуністичного і нацистського тоталітарних режимів, заборонила їх пропаганду і символіку.
  • В Україні був запущений процес декомунізації. Пам'ятники та символи радянського минулого були демонтовані. Тисячі населених пунктів і вулиці перейменовані.
  • Одеський проспект Маршала Жукова у 2016 році був перейменований в проспект Небесної Сотні. Встановлений там бюст Жукова демонтували. 
  • У липні 2019 року Конституційний суд України визнав конституційним закон "Про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки".

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram