Володимир Путін / REUTERS

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк заявляє, що відповіді російської сторони на пропозицію Володимира Зеленського зустрітися з президентом РФ Володимиром Путіним поки що не надходило.

Читайте такожВ Офісі президента пояснили, навіщо Зеленський запропонував Путіну зустрітися на ДонбасіПро це в коментарі УНІАН повідомив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк.

«Зрозуміло, офіційної відповіді російської сторони поки що немає. Тому що ініціатива прозвучала несподівано, різко і зовсім врозріз з пропагандистсько-психологічними планами самої РФ», - сказав він.

На його думку, для Росії після пропозиції Зеленського, яка прозвучала в багатьох світових агентствах, - «це дещо інша вже реальність», в якій саме український президент диктує певні умови.

«Треба дати час їм все це осмислити. Оцінити ризики, які будуть нести ті чи інші ідеї, проігнорувати наші пропозиції або залишити все, як є сьогодні, і продовжити відверті спекуляції на банальній ескалації», - додав Подоляк.

Зеленський запропонував Путіну зустрітися на Донбасі: передісторія 

Президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні, оприлюдненому 20 квітня пізно ввечері, запропонував президенту РФ Володимиру Путіну зустрітися в будь-якій точці українського Донбасу, де триває війна.

30 березня 2021 року головнокомандувач ЗСУ Руслан Хомчак повідомив, що РФ зосередила вздовж державного кордону України і на тимчасово окупованих територіях 28 батальйонних тактичних груп і під виглядом підготовки до навчань планує ще стягнути до 25 батальйонних тактичних груп, створює загрозу військовій безпеці нашої держави.

За даними ВСУ, окупанти підсилюють передові підрозділи розвідувальними групами і снайперськими парами, проводять тренування особового складу із залученням інструкторів збройних сил РФ.

Також російсько-окупаційні війська тримають напоготові до застосування чергові підрозділи артилерії на певних напрямках, зокрема в населених пунктах на окупованій території України.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що РФ шляхом збільшення кількості військ на кордоні намагається чинити тиск на Україну.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram