Петро Порошенко з прихильниками / REUTERS

В Державному бюро розслідувань підтвердили існування кримінальної справи про розпалювання міжнаціональної ворожнечі, про яку сьогодні заявляв колишній президент України Петро Порошенко перед своїми прихильниками біля Печерського райсуду Києва.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі ДБР.

«6 листопада 2019 року СБУ почала розслідування за заявою вірян Київського патріархату УПЦ на незаконні дії ряду вищих посадових осіб, які вчинили дії, направлені на розпалювання міжрелігійної ворожнечі при створенні ПЦУ. В подальшому СБУ передала справу для розслідування до ДБР”, - йдеться у повідомленні.

Відео дня

Слідство у цій справі зараз триває, додали в ДБР.

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 18 червня, Порошенко заявив, що проти нього порушено ще одну справу - за розпалювання міжрелігійної ворожнечі.

«Виявляється, вони порушили проти мене ще одну справу. Називається вона «За розпалювання міжрелігійної ворожнечі шляхом отримання томосу і створення Православної церкви України», - сказав він.

Порошенко назвав порушені проти нього справи "дрібною помстою закомплексованих людей" і запевнив, що не боїться нинішньої влади.