Візити європейських лідерів до Києва свідчать, що активний рівень підтримки України зберігається / фото president.gov.ua

Візити європейських лідерів до Києва свідчать про те, що активний рівень підтримки України зберігається.

Як передає кореспондент УНІАН, таку думку висловив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко під час інформаційного телемарафону.

"Всі ці візити в різних формах, в різних напрямах, свідчать про одне й те: активний рівень підтримки України зберігається, працює", - сказав він.

Фесенко додав, що візит лідерів країн Європейського союзу важливий для України з точки зору вирішення таких питань, як надання статусу кандидата в члени ЄС, економічна підтримка, сприяння в експорті зерна і мирне врегулювання.

За словами експерта, візит прем’єр-міністра Сполученого Королівства Бориса Джонсона спрямований в основному на розв'язання безпекових питань.

"Головний пріоритет – безпекові питання: допомога Україні у військово-технічному плані, реакція на проблеми і потреби України в цьому сенсі. Дуже важливо, що після цього візиту Борис Джонсон буде брати участь у саміті країн НАТО і в саміті "Великої сімки". І саме там він може виступати у ролі адвоката або представника інтересів України", - зазначив Фесенко.

Як повідомляв УНІАН, 16 червня Київ відвідали лідери Німеччини, Франції, Італії і Румунії, а 17 червня - прем'єр-міністр Сполученого Королівства Великої Британії і Північної Ірландії Борис Джонсон.

Вас також можуть зацікавити новини: