Володимир Зеленський повідомив, які теми порушуватиме під час зустрічі з Байденом / REUTERS

Президент Володимир Зеленський під час запланованого візиту до США у липні планує обговорити питання про надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО, підтримку у сфері економіки, а також безпекову ситуацію на Донбасі.

Як повідомляє прес-служба Офісу глави держави, про це Зеленський сказав у спільному інтерв'ю Agence France-Presse, Reuters та Associated Press.

Зокрема, Зеленський зауважив, що енергетичній безпеці України та всієї Європи загрожує проект «Північний потік-2», який, по суті, є зброєю Росії.

Глава держави зауважив, що під час нещодавньої телефонної розмови з президентом Сполучених Штатів Джо Байденом отримав запрошення наприкінці липня відвідати США.

“Під час зустрічі з лідером Сполучених Штатів Володимир Зеленський сподівається обговорити питання надання Україні Плану дій щодо членства в НАТО, економічну підтримку, а також безпекову ситуацію на сході країни”, - вказується у повідомленні.

Читайте такожЗеленський просить Байдена чітко прояснити можливість отримання Україною ПДЧ в НАТО

Зустріч Зеленського і Байдена

7 червня відбулася телефонна розмова Зеленського і Байдена.

Під час розмови Байден запросив Зеленського цього літа відвідати США.

12 червня міністр закордонних справ Дмитро Кулеба уточнив, що Зеленський відвідає Вашингтон для зустрічі Байденом наприкінці липня.