Неділя,
26 лютого 2017

Наші спільноти

Британський астронавт зняв з борту МКС відео блискавок

Британський астронавт Тім Пік, який перебуває на борту Міжнародної космічної станції (МКС), виклав у своєму Instagram відеозапис численних гроз, знятий на висоті 400 км над Землею.

МКС / NASA
Військовий льотчик у відставці Тім Пік прибув на МКС у складі міжнародного екіпажу 15 грудня / NASA

Деякі астронавти (наприклад, нинішній командир екіпажу МКС Скотт Келлі) пройшли спеціальний курс фотографічної майстерності перед відправкою в космос, передає Lenta.ru. Скотт Келлі провів для Тіма Піка спеціальний майстер-клас, пояснивши, як правильно робити знімки з борту МКС. Крім того, з 2015 року NASA вчить астронавтів активно користуватися соціальними мережами.

Астронавт NASA опублікував знімки нічної Італії

Військовий льотчик у відставці майор Тім Пік прибув на МКС у складі міжнародного екіпажу 15 грудня. Він став першим громадянином Великобританії, який відправився в космос під егідою Європейського космічного агентства. Разом з ним на станцію були доставлені російський космонавт Юрій Маленченко і американський астронавт Тімоті Копра. Крім того, на МКС знаходяться два космонавти-бортінженери Роскосмосу (Сергій Волков і Михайло Корнієнко) і командир 46-го екіпажу, астронавт NASA Скотт Келлі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Новини науки та IT

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку