У Житомирі "Святий Миколай" став учасником яскравої сварки на політичному ґрунті / Скріншот - Facebook - Вера Гринишина

У Житомирі після скандалу замінили виконавця Святого Миколая біля головної ялинки на майдані Корольова.

Читайте такожКолядці, яка перекладена 300 мовами, виповнилося 200 років

Про це голова управління культури міської ради Ніна Рябенко повідомила на сторінці міськради у Facebook.

Вона зауважила, що журналіст Руслан Мороз більше не працюватиме Святим Миколаєм.

«Після неприйнятної ситуації, яка склалася 23 грудня, ми вирішили, що працювати у будиночку Святого Миколая Руслан Мороз не буде. Ми вже знайшли іншого актора на роль Святого Миколая», — написала Рябенко.

Відео конфлікту з Морозом та відповідний пост у Facebook виклала член виконавчого комітету міськради Віра Гринишина. На відео видно словесну перепалку між нею та журналістом. Саме він, як і в попередні роки, виконував роль Святого Миколая у резиденції біля головної ялинки міста.

Гринишина зазначила, що 23 грудня з родиною перебувала на Різдвяному ярмарку і побачила, що в резиденції Святим Миколаєм працює «відомий у місті прихильник «руского міра» Руслан Мороз».

«Нагадую, що Мороз є членом кількох проросійських організацій у місті, зокрема – прес-секретарем “Русского содружества”. Також Мороз активно захищає сепаратиста Муравицького, якого судять у Житомирі за державну зраду», - додала Гринишина.

На її запитання, хто взяв його на роботу Святим Миколаєм, Мороз відреагував агресивно, ображав, а також штовхав.

Мороз, своєю чергою, на своїй сторінці у Facebook відкинув ці звинувачення та повідомив, що вже не працює Святим Миколаєм, оскільки після вказаного конфлікту його замінили на іншу людину.

Обидві сторони конфлікту звернулися до поліції.