этот материал доступен на русском

Більш як 36% українців схвалюють обрання Епіфанія предстоятелем ПЦУ – опитування

11:27, 22 травня 2019
Суспільство
199 0
Епіфанія як предстоятеля ПЦУ схвалюють більш як 36% українців / фото УНІАН

Читайте такожНа інавгурацію Зеленського прибули Філарет і Епіфаній

Як передає кореспондент УНІАН, про це заступник директора Київського міжнародного інституту соціології Антон Грушецький повідомив на прес-конференції, презентуючи результати відповідного опитування.

За його словами, "серед усіх опитаних 36,5% вважають, що добре, що саме Епіфаній був обраний главою ПЦУ. Натомість 15,5% дотримуються думки, що потрібно було, щоб главою ПЦУ був обраний патріарх Філарет. Ще майже половина респондентів (45,8%) не визначилися зі своєю думкою або відмовилися відповідати на запитання".

Як сказав Грушецький, на запитання про ставлення до обрання Епіфанія предстоятелем ПЦУ 39,6% відповіли, що позитивно ставляться до цього, 43% - нейтрально, 6,8% - негативно, не змогли або відмовилися відповісти на запитання – 10,6%.

*** Всеукраїнське опитування громадської думки проводилось КМІС методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assistedtelephoneinterviews) з 12 по 18 травня на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів (із квотним завданням при відборі респондентів) серед 1200 респондентів віком від 18 років, що проживають у всіх регіонах України (крім Криму та окупованих територій Донецької та Луганської області).

Статистична похибка вибірки (з імовірністю 0,95 і без урахування дизайн–ефекту) не перевищує 2,5%.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter