Поліграфкомбінат "Україна" почав друкувати бланки посвідчень водія та свідоцтв про реєстрацію ТЗ

20:12, 03 квітня 2015
Суспільство
832 0

Міністерство внутрішніх справ України уклало з Поліграфкомбінатом "Україна" договір на виготовлення бланків національного посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів. 

news.chortkiv.net.ua

Про це повідомляється на сайті державного підприємства "Поліграфічний комбінат "Україна"".

Читайте такожУ міграційній службі заявили, що вартість закордонного паспорта може зрости

"Зважаючи на це, Поліграфкомбінат "Україна" буде працювати у вихідні дні, щоб в найкоротші терміни здійснити поставку бланків документів", - сказано також у повідомленні підприємства.

Раніше державне підприємство "Поліграфічний комбінат "Україна" з виготовлення цінних паперів" інформувало, що не впливає на ситуацію з дефіциту посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів і не має можливості на неї вплинути.

Читайте такожУкраїнців попередили про затримки у виготовленні закордонних паспортів

"16.03.2015 Поліграфкомбінатом "Україна" направлено на адресу Міністерства внутрішніх справ України підписаний договір на поставку зазначених бланків за ціною 213,00 грн. (курс НБУ 23,45 грн/дол.) з ПДВ. Підвищення вартості обумовлено об’єктивними економічними факторами. Для виготовлення бланків документів використовуються імпортні матеріали, в зв’язку із відсутністю їх виробництва в Україні. За період з травня 2014 по даний час відбулась різка девальвація валюти (99,3%), а крім того, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.02.2015 №119-р було введено імпортний збір у розмірі 5% вартості матеріалів, що по незалежним від виробника причинам вплинуло на вартість бланків документів", - повідомили також на підприємстві.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter