На Луганщині перейменують 19 населених пунктів, названих на честь комуністів (список)

15:14, 02 червня 2015
Суспільство
1268 0

На контрольованій Україною території Луганської області планують перейменувати 19 населених пунктів, названих на честь діячів комуністичного режиму.

Село / Google Maps

Про це повідомляє прес-служба Геннадія Москаля.

Більшості з них пропонується повернути старі історичні назви.

Як ідеться в повідомленні, керівник Луганської військово-цивільної адміністрації звернувся до науковців Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та Східноукраїнського національного університету ім. Володимира Даля з проханням з’ясувати, назви яких населених пунктів на контрольованій Україною території області мають відношення до діячів комуністичного минулого.

Читайте такожУ Чернігові нарахували близько 80 вулиць, які треба перейменувати у зв’язку з декомунізацією

Звернення пов’язане з набранням чинності законів України про декомунізацію. У вказаних навчальних закладах було створено експертну комісію для розробки проекту перейменувань окремих населених пунктів Луганщини. 

"У травні експертна комісія провела дослідницьку роботу й дійшла висновків, які виклала у проекті постанови Верховної Ради України щодо перейменування населених пунктів Луганської області. Згідно з проектом, усього на контрольованій Україною території області слід перейменувати 19 населених пунктів, названих на честь діячів комуністичного режиму", - повідомляє прес-служба.

 moskal.in.ua

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter