Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

Україна заборонила російський канал "Комедія ТБ" за показ осіб, "що загрожують нацбезпеці"

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення виключила російський телеканал «Комедія ТБ» з переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції на території України.

Українці більше не зможуть дивитися на загрози своїй нацбезпеки на каналі
Українці більше не зможуть дивитися на загрози своїй нацбезпеки на каналі "Комедія ТБ"

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

«Національна рада 21 січня виключила з переліку програм, які згідно з чинним вітчизняним законодавством та Європейською конвенцією про транскордонне телебачення дозволені для ретрансляції в кабельних мережах України, російський телеканал «Комедія ТБ», - йдеться в повідомленні.

Згідно з повідомленням, Нацрада під час моніторингу ефіру телеканалу зафіксувала розміщення фільмів з участю осіб, які загрожують національній безпеці України, і реклами, не адаптованої до вимог українського законодавства.

СБУ завадила мешканцям сумського прикордоння насолоджуватися забороненим телеканалом "Звезда"

Як повідомляв УНІАН, раніше Нацрада з телерадіомовлення заборонив трансляцію на території України наступних російських каналів: «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-планета», «Россия-24» и «НТВ-Мир», TVCI, «Россия-1», НТВ, ТНТ, «Петербург-5», «Звезда», РЕН-ТВ, Life News, Russia Today, РБК-ТВ, «История» (ВГТРК), «365 дней», «24 Техно», «Мир 24», «Многосерийное ТВ», «Иллюзион+». На думку української влади, дані телеканали займаються пропагандою, спотворюють дійсність і є інструментом маніпуляції громадською думкою, що використовуються країною-агресором.

Нацрада з телерадіомовлення є конституційним, постійно діючим колегіальним органом, метою діяльності якого є нагляд за дотриманням законів України у сфері телерадіомовлення, а також здійснення регуляторних повноважень, передбачених цими законами.

На Житомирщині припинили трансляцію в кабельній мережі забороненого телеканалу з РФ

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку