Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

У ВМС України проходять службу майже тисяча жінок, у тому числі близько 100 офіцерів

Майже 1 тис. жінок-військовослужбовців, у тому числі близько 100 жінок-офіцерів у військових званнях від лейтенанта до капітана 2 рангу (підполковника), проходять службу у Військово-морських силах України.

Около 30 женщин-военнослужащих флота имеют статус участников АТО / ВМС
Около 30 женщин-военнослужащих флота имеют статус участников АТО / ВМС

Такі дані привели під час урочистого зібрання з нагоди Міжнародного жіночого дня, яке відбулося в Командування українських ВМС в Одесі, повідомили кореспонденту УНІАН у прес-центрі командування.

Також зазначалося, що близько 30 жінок-військовослужбовців флоту мають статус учасників антитерористичної операції на сході країни.

Командувач ВМС України віце-адмірал Сергій Гайдук, звертаючись до жінок-військовослужбовців з вітальним словом, подякував їм за вірність Військовій присязі, самовіддану працю в ім’я захисту незалежності та територіальної цілісності України, вміння стійко, на рівні з чоловіками долати труднощі служби.

"Моряки вже пройшли свій відбір": Офіцер ВМС відповів на петицію волонтерів щодо потенційних зрадників

Як наголосив керівник виду Збройних сил України, два роки тому 240 жінок-військовослужбовців флоту залишилися вірними присязі українському народові, вийшли на материкову частину України, де гідно продовжили свою військову службу.

У Міноборони заявили, що перевіряють інформацію про нібито зв'язок родичів командувача ВМС України з ФСБ

Він також подякував дружинам військових моряків.

Жінкам-військовослужбовцям і працівникам Збройних сил України були вручені нагороди і квіти. Загалом з нагоди Міжнародного жіночого дня заохочено понад 240 жінок-військовослужбовців ВМС.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку