Звільнена з полону "ЛНР" Варфоломеєва вважає, що краще сидіти в заручниках, ніж бути обміненою

16:41, 08 серпня 2016
10054 3

Журналістка Марія Варфоломєєва, що була заручницею терористів "ЛНР", виступає проти будь-якого обміну бойовиків на захоплених бойовиками в заручники українців.

facebook.com/iryna.gerashchenko

Про це вона заявила в ефірі Еспресо.TV.

"Я була там, і я теж, будучи в полоні, я не згодна, щоб мене міняли на терористів. Я буду сидіти, не знаю скільки, але щоб людей, які вбивали наших співгромадян, солдат, щоб дати їм амністію - я не згодна", - заявила Варфоломєєва.

За її словами обмін бойовиків на українців є нерівнозначним.

"Ми тут уступимо, тут уступимо, то в нас ще більше будуть відривати. Ми маємо показувати позицію", - сказала Варфоломєєва.

Читайте такожЗвільнена з полону журналістка Варфоломеєва поскаржилася, що у Луганську вона "стала ворогом народу"

Вона підкреслила, що, "звичайно, треба боротися за кожного, але це не спосіб, з яким ми переможемо".

Як повідомляв УНІАН, луганська журналістка Варфоломеєва перебувала в полоні бойовиків "ЛНР" з 9 січня 2015 року. Дівчині закидали "шпигунство" на користь української армії та приналежність до "Правого сектору".

Вона була звільнена внаслідок обміну на двох осіб 3 березня 2016 року.

Повідомлялося, що Варфоломеєву обміняли на дівчину з окупованій території та засудженого в Україні до 11 років позбавлення волі громадянина РФ з Краснодарського краю Івана Горбунова, які працювали на бойовиків. Для того, щоб обміняти Горбунова на Варфоломеєву президент Петро Порошенко цього росіянина помилував.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter