Голова Житомирської ОДА Гундич сьогодні перебуває із робочою поїздкою у Ружинському районі

13:02, 18 жовтня 2017
Суспільство
215

Гундич вже відвідав родину Тищуків, яка придбала будинок за програмою індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».

Голова облдержадміністрації підкреслив, що ця програма ефективно діє на Житомирщині / фото УНІАН

Голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич у середу, 18 жовтня, із робочою поїздкою перебуває у Ружинському районі.

Як передає кореспондент УНІАН, під час поїздки керівник області ознайомиться з тим, як впроваджується у районі програма «Власний дім».

Так, Гундич вже відвідав родину Тищуків, яка придбала будинок за програмою індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».

Спілкуючись з журналістами, голова облдержадміністрації підкреслив, що ця програма ефективно діє на Житомирщині.

«Ви бачите, що цей будинок і молода родина, яка тут проживає - приклад ефективності дії програми «Власний дім». Адже сьогодні не кожен зможе знайти кількасот тисяч гривень, аби придбати житло, навіть у селі. У першу чергу це стосується молодих сімей, які тільки «стають на ноги» та будують кар'єру. Цьогоріч 16 родин з Житомирщини вже скористалися цією програмою, а ще 4 родини вже подали заявки на одержання кредиту», - зазначив Гундич.

Він також розповів, що на наступній сесії Житомирської обласної ради планується додатково спрямувати 500 тис. грн на цю програму та збільшити граничні суми кредитування до 300 тис. грн - для будівництва житла, до 200 тис. грн - для його придбання та до 150 тис. грн - на ремонт чи реконструкцію житла.

Загалом же, за даними прес-служби Житомирської ОДА, загальна сума кредитування цієї програми у Житомирській області цьогоріч склала 2,3 млн грн.

Читайте такожГолова Житомирської ОДА Гундич дав доручення приступити до благоустрою стадіону "Полісся" у Житомирі

Нагадаємо, програма «Власний дім» дає можливість тим, хто проживає у селі, придбати у кредит під вигідний відсоток (3% річних), побудувати або ж відремонтувати житло. Кредит для індивідуального будівництва житла на селі надається терміном від 20 до 30 років під 3% річних. На підведення мереж до будинку кредит надається терміном до 2-х років.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter