Четвер,
24 серпня 2017
Наші спільноти

Родичі Мельниченка подадуть до суду на Олеся Бузину

"Таємна історія..." здалася знайомою

Родичі покійного історика Ігоря Мельниченка мають намір подати позов до суду на автора книжки "Таємна історія України-Руси" Олеся БУЗИНУ через наявні в ній текстові збіги з роботами історика.

Про це заявив УНІАН адвокат Сергій КОЗЬЯКОВ, який представляє інтереси сім`ї МЕЛЬНИЧЕНКА.

Зокрема, за його словами, книжка Олеся БУЗИНИ, видана в 2006 році, дивно співзвучна в багатьох місцях з книжкою Ігоря Мельниченка "Історичний портрет у синьо-жовтому інтер`єрі", що вийшла у видавництві "Юстініан" двома роками раніше. Є збіги в розділах про Михайла Грушевського, його "Історії України-Руси", про Центральну Раду. "Йдеться не просто про обнародування практично невідомих яскравих моментів біографії Грушевського, діяльності Центральної Ради і Кабінету міністрів на чолі з Голубовичем, а про їх вельми схожий, якщо не сказати однаковий, опис", - підкреслив адвокат.

Як заявив адвокат, "дивні текстові збіги робіт Олеся БУЗИНИ, виданих у 2005-2006 роках, з книжкою покійного І.Мельниченка зацікавили родичів Мельниченка». Стаття про це з`явилася в останньому номері журналу «Профіль», який вийшов 25 грудня.

"Власне юридичний інтерес викликає можливість у такому разі звинуватити автора, що видав свій твір пізніше, в плагіаті. Проте без рішення суду висунення такого звинувачення незаконне", - каже адвокат.

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку