Чернівці потрапили до "червоної" зони карантину / фото УНІАН

У Чернівцях приблизно 500 місцевих підприємців, фотографів, музикантів та представників ресторанного бізнесу зібралися сьогодні вранці під стінами міської ради на акцію протесту «Голодний карантин».

Як передає кореспондент УНІАН, учасники пікету висловлюють обурення через рішення уряду щодо посилення карантинних обмежень у місті після того, як Чернівці потрапили до "червоної" зони.

Багато містян незадоволені посиленням карантину / фото УНІАН

Підприємці тримають в руках плакати "Чим Чернівці гірші за Тернопіль, Луцьк, Львів?", "Дайте змогу дітям навчатися", "Ми хочемо займатися спортом", "Хто буде платити комунальні послуги?".

Відео дня

Організатори акції заявили, що вимагають у представників міської ради дозволити роботу підприємств та речових ринків, які в "червоній" зоні мають зачинити. Також вимагають дозволити працювати закладам харчування та дитсадкам.

"Ми зібралися, щоб захистити наше конституційне право на працю. Ми мусимо показати свої рішучі дії – що ми будемо захищатися. І сьогодні від того, як депутати проголосують, залежить доля підприємців Калинівського ринку", – сказав представник Калинівського ринку Василь Шкробанець.

Акція відбувається під стінами мерії / фото УНІАН

Карантин на Буковині: що було раніше

  • Минулого тижня через несприятливу ситуацію із поширенням коронавірусної хвороби, Чернівці, Кіцманський та Заставнівський райони, згідно з рішенням Державної комісії з ТЕБ та НС, внесли до "червоної" карантинної зони, в якій діють обмеження на роботу громадського транспорту, закладів освіти й ресторанів.
  • Пізніше в.о. мера Чернівців Олексій Каспрук попередив про загрозу протестів у місті через посилення карантину.
  • За минулу добу на Буковині підтвердили ще 204 випадки коронавірусу.