Захід є частиною серії активностей, до яких Ініціатива долучилася разом зі світовою спільнотою у сфері інтелектуальної власності, присвячених Міжнародному дню ІВ (26 квітня). Участь у вебінарі є безкоштовною за умови попередньої реєстрації.

В’ячеслав Мієнко, керівник Ініціативи «‎Чисте небо», зазначає, що одна з ключових цілей спілки —  це збільшення обізнаності про те, наскільки негативно впливає діяльність нелегального бізнесу на потенціал розвитку тієї чи іншої галузі. Одним із способів уникнення цього впливу та поліпшення стану економіки є навчання інструментам, що допоможуть попередити або запобігти порушенню прав інтелектуальної власності. «Зазвичай ми проводимо подібні закриті заходи для учасників «‎Чистого неба». Це буде перший відкритий вебінар для всіх причетних до захисту прав ІВ та зацікавлених у цій сфері, з акцентом на практичні поради і розгляд кейсів від експертів та отримання чек-листа для ефективних способів захисту контенту».

На заході про моніторинг та блокування додатків і рекламних оголошень розповість Дмитро Левін, керівник Центру моніторингу контенту Ініціативи «‎Чисте небо». Розкриє особливості моніторингу і блокування VOD контенту Василь Олексієвець, Product менеджер сервісного продукту із захисту інтелектуальної власності SUDUM Україна. Щодо кримінальної відповідальності за порушення прав ІВ в інтернеті, а також особливостей фіксації правопорушень та підготовки заяв у правоохоронні органи пояснить Олександр Папуця, керівник Адвокатського об'єднання Smartsolutions Law Group. Модеруватиме подію В’ячеслав Мієнко, керівник Ініціативи «‎Чисте небо».

Приєднатися до обговорення важливої для багатьох галузей теми захисту прав Інтелектуальної власності можна 19 травня о 17:00. Участь у вебінарі — безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. Зареєструватись можна за посиланням до 17:00 18 травня: https://forms.gle/8eHS7oKJA7ZtHemc8. Після реєстрації учасники отримають посилання на вебінар у Zoom. Якщо виникають додаткові питання щодо вебінару, необхідно звернутися за адресою: [email protected].

У разі виникнення питань із захисту ІВ, можна залишити відповідний запит на «‎Гарячій ліній проти піратства» — це проєкт, започаткований Ініціативою «‎Чисте небо», який супроводжують практикуючі юристи, адвокати й експерти у сфері захисту прав інтелектуальної власності, надаючи безкоштовні консультації правовласникам.

Про Ініціативу «Чисте небо»

Громадська спілка «Ініціатива «Чисте небо» є некомерційним і неприбутковим об'єднанням, створеним з метою розвитку легального аудіовізуального продукту і боротьби з сайтами, що поширюють піратський контент.

Ініціатива нараховує понад 20 учасників та партнерів, серед яких групи 1+1 media, StarLightMedia, Індустріальний телевізійний комітет (ІТК), Українська Антипіратська Асоціація (УАПА), компанії Recreativ, Volia, FILM.UA Group, Smartsolutions Law Group, Gemius, Getty Images, Publicis Group, асоціація ЄМА та інші.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram