В Україні в останній місяць зріс відсоток громадян, які вважають, що події в країні розвиваються у неправильному напрямку / фото УНІАН

В Україні в останній місяць зріс відсоток громадян, які вважають, що події в країні розвиваються у неправильному напрямку.

Про це повідомляє Київський міжнародний інститут соціології (КМІС), посилаючись на результати всеукраїнського опитування громадської думки.

Так, останні дані за результатами опитування, що здійснили 20-21 січня 2022 року, показали, що 64,7% респондентів вважають, що справи рухаються в неправильному напрямку, водночас вважають, що напрямок справ правильний – 17,6%.

Ще 17,8% не визначились з думкою про це.

У ході дослідження опитано 1205 респондентів, що мешкають у всіх регіонах України (крім АР Криму та тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей.

Статистична похибка вибірки не перевищує 5%.

Читайте такожПонад 60% українців вважають розвиток подій в Україні неправильним - опитування

Згідно з даними КМІС, за місяць майже на 5% (з 60,8% до 64,7%) зросла кількість тих, хто вважає, що події в Україні розвиваються у неправильному напрямку, і на тільки ж зменшилась частка тих, хто має протилежну думку (22,6% у грудні 2021 р. і 17,6% у січні 2022 р.).

За даними КМІС, тенденція не стала. Так, попередні два місяці показали коливання думки у тих же 5% громадян: у жовтні 22,7% сказали про правильний напрямок розвитку справ та 61,7% - про неправильний, а в листопаді ці відсотки склали 18,6% та 65,9% відповідно.

Вас також можуть зацікавити новини: