![На Чорнобильській АЕС - знову український прапор / фото facebook.com/ChornobylNPP На Чорнобильській АЕС - знову український прапор / фото facebook.com/ChornobylNPP](https://images.unian.net/photos/2022_04/1648894534-5196.jpg?0.9073460960133184)
Сьогодні на Чорнобильській атомній електростанції підняли прапор України.
Про це Славутицька міська рада повідомляє у Telegram та на офіційній сторінці ЧАЕС в Facebook.
59 людей, які працюють на станції та пережили вторгнення окупантів, підняли синьо-жовтий стяг та виконали гімн України.
"Сьогодні об 11:00 на проммайданчику Чорнобильської АЕС знову замайорів прапор України та пролунав Гімн України", - ідеться у повідомленні.
У церемонії підняття прапора взяв участь оперативний персонал станції, який у важких умовах захоплення російськими військами весь цей час забезпечував і продовжує забезпечувати ядерну та радіаційну безпеку об‘єктів ДСП "Чорнобильська АЕС".
![На ЧАЕС підняли український прапор (фото) На ЧАЕС підняли український прапор (фото)](https://images.unian.net/photos/2022_04/1648894598-1051.png?0.2471071349538585)
Як повідомляв УНІАН, за інформацією НАЕК "Енергоатом", російські війська, які захопили Чорнобильську АЕС та інші об‘єкти у зоні відчуження, 31 березня двома колонами вирушили в бік українського кордону з Білоруссю.
Пізніше у компанії повідомили, що станом на вечір 31 березня сторонніх осіб на майданчику ЧАЕС немає.
Чорнобильська атомна електростанція була захоплена російськими військами у перший день агресії – 24 лютого. Лише 20 березня вдалося провести часткову ротацію персоналу ЧАЕС та евакуацію осіб, які там перебували.