Мілан - Інтер - 2:3 / REUTERS

В рамках 28-го туру чемпіонату Італії відбулося знамените міланське дербі. «Інтер» обіграв «Мілан» з рахунком 3:2, повідомляє офіційний сайт турніру.

Зустріч відбулася в Мілані на стадіоні «Сан-Сіро».

Рахунок на 3-ій хвилині відкрив Матіас Весіно з передачі Лаутаро Мартінеса - "Інтер" повів 1:0. На початку другого тайму перевагу «Інтера» збільшив Стефан де Врей, який замкнув подачу у виконанні Маттео Політано. Через кілька хвилин розрив в рахунку скоротив Тьємує Бакайоко після навісу Хакана Чалханоглу. Незабаром Мартінес знову збільшив відрив у рахунку, реалізувавши пенальті. На 71-й хвилині Матео Мусаккьо скоротив різницю до мінімуму, але більшого «Мілану» досягти не вдалося.

«Інтер», набравши 53 очки, піднявся на третє місце в турнірній таблиці Серії А. «Мілан» (51 очко) опустився на 4-е місце.

Мілан - Інтер - 2:3

Голи: 0:1 – Весіно – 3, 0:2 – де Врей – 51, 1:2 – Бакайоко – 57, 1:3 – Мартінес – 67 (пен), 2:3 – Мусаккьо – 71.

Як повідомляв УНІАН, у неділю "Ювентус" без Кріштіану Роналду зазнав першої поразки в Серії А.