Евертон - МЮ - 4:0 / REUTERS

«Манчестер Юнайтед» розгромно поступився «Евертону» з рахунком 0:4 в 35-му турі чемпіонату Англії.

Рахунок був відкритий на 13-й хвилині. Автором голу став Рішарлісон. В середині тайму перевагу ліверпульців збільшив Гілфі Тор Сігурдссон. На початку другого тайму Лука Дінь довів рахунок до крупного, а крапку в матчі поставив Тео Уолкотт.

Для «МЮ» це найбільша поразка в поточному сезоні, команда раніше програвала максимум з різницею в 3 голи.

Команда Оле-Гуннара Сульшера програла два останні матчі із загальним рахунком 0:7 – нагадаємо, що 16 квітня «МЮ» поступився «Барселоні» (0:3) в 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Крім того, манкуніанці продовжили невдалу серію - вони програли п'ять виїзних матчів поспіль у всіх турнірах. Останній раз подібне траплялося з «МЮ» в 1981 році.

В турнірній таблиці АПЛ «Евертон», набравши 49 очок, піднявся на сьоме місце. «МЮ» (64 бали) залишився на 6-й позиції.