Шахтар виграв у Олександрії / фото: ФК Шахтар

Лідер чемпіонату України "Шахтар" у 28-му турі у Харкові приймав третю команду турніру "Олександрію". "Гірники" здобули перемогу з рахунком 2:1.

"Шахтар" вийшов вперед вже на 4-й хвилині матчу - Давіт Хочолава забив головою після подачі з кутового.

"Олександрія" відігралася в середині тайму, також забивши з кутового - влучного удару головою завдав Євген Банада.

На 61-й хвилині перемогу "гірникам" приніс найкращий бомбардир УПЛ Жуніор Мораєс.

За чотири тури до фінішу чемпіонату "Шахтар" випереджає "Динамо" на 11 очок. Вже в наступному турі в матчі проти "Зорі" "гірники" можуть оформити дострокове чемпіонство.

В "Олександрії" залишилося 48 очок і третє місце.

"Шахтар" - "Олександрія" - 2:1

Голи: Хочолава, 4, Мораєс, 60 - Банада, 32

"Шахтар": Пятов, Болбат (Матвієнко, 46), Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі, Алан Патрік (Степаненко, 69), Маркос Антоніо, Тете (Соломон, 75), Коваленко, Тайсон, Мораєс.

"Олександрія": Паньків, Пашаєв, Бабогло, Стецьків, Бухал, Запорожан (Пономар, 79), Гречишкін, Банада, Задерака (Шастал, 79), Сітало, Полярус (Протасов, 63).

Як повідомляв УНІАН, "Динамо" у 28-му турі втратило очки у матчі з "Зорею".