Ворскла - Карпати / ua-football.com

У Полтаві завершився матч 28-го туру української Прем'єр-ліги, в якому "Ворскла" приймала "Карпати". У поєдинку була зафіксована нічия - 1:1. Про це повідомляє офіційний сайт чемпіонату.

На 15-й хвилині рахунок відкрив прямим ударом зі штрафного хавбек полтавців Павло Ребенок - 1:0. Перемогти господарям не вдалося - за дві хвилини до закінчення зустрічі Роман Дебелко зумів проштовхнути м'яч у сітку після прострілу Ді Франко. 1:1.

Таким чином, "Ворскла" набрала 35 очок (8-е місце), у львівського клубу - 26 балів (10-е місце).

Ворскла – Карпати 1:1

Голи: 1:0 – 15 Ребенок, 1:1 – 88 Дебелко.

Ворскла: Ткаченко, Чеснаков, Сапай, Гіоргадзе, Шарпар, Скляр, Ребенок, Шехич (Кобахідзе, 68), Петрович (Мисик, 89), Саків (Кані, 64), Ніколас Карека.

Карпати: Кучинський, Сандохадзе (Дебелко, 79), Мірошниченко, Гуйє, Онгла, Клец, Бусько (Мякушко, 69), Йоду, Мехремич, Понде, Ді Франко.