Дубль Віктора Циганкова приніс перемогу "Динамо" над "Олександрією" / фото: ФК Динамо Київ

В Олександрії відбувся матч 32-го, завершального туру української Прем'єр-ліги, в якому місцева "Олександрія" приймала київське "Динамо". Зустрічалися відповідно третя та друга команди чемпіонату. Динамівці здобули перемогу над підопічними Володимира Шарана з рахунком 2:0, повідомляє офіційний сайт УПЛ.

На 21-й хвилині Циганков вивів «Динамо» вперед після навісу Де Пени з лівого флангу і скидки головою від Русина.

На 70-й хвилині той же Циганков подвоїв перевагу «Динамо», зробивши дубль. М'яч опинився у сітці після красивого сольного проходу капітана "Динамо".

Слід зазначити, що дві третини поєдинку, з 33-ї хвилини динамівці провели в меншості: Ахмед Алібеков отримав другу жовту і був вилучений.

"Динамо" набрало підсумкові 72 очки в турнірній таблиці і завоювало срібло. В "Олександрії" - бронза.

Олександрія - Динамо - 0:2

Голи: 0:1 – 21 Циганков, 0:2 – 69 Циганков.

Олександрія – Паньків, Пашаєв, Бухав, Бабогло, Лучкевич, Запорожан (Дедечко, 65), Ковалець (Пономар, 74), Банада, Протасов, Задерака (Шастал, 70), Сітало.

Динамо – Бущан, Шабанов, Бурда, Миколенко, Кендзьора (Шапаренко, 27), де Пена, Шепелєв, Циганков, Алібеков, Русин (Кравченко, 35), Бесєдін (Дуелунд, 88).

Вилучення: Алібеков (32).