Луганчани уникли поразки / фото: ФК Зоря

Відбувся черговий поєдинок другого туру української Прем'єр-ліги, в якому луганська "Зоря" приймала "Дніпро-1".

У доданий час першого тайму рахунок відкрили гості: Когут виграв боротьбу на другому поверсі після подачі кутового і відправив м'яч під поперечину.

Після перерви луганчани володіли перевагою і змогли реалізувати її на 70-й хвилині, коли Кочергін отримав пас від Михайличенка і потужним ударом вразив ворота Клищука.

Таким чином, обидві команди набрали по чотири очки та займають 4-5 місця в турнірній таблиці УПЛ.

"Зоря" - "Дніпро-1" - 1:1

Голи: Кочергін, 70 - Когут, 45+3

"Зоря": Шевченко, Тымчик, Вернидуб, Чеберко, Михайличенко, Іванісеня, Кочергін, Юрченко, Хомченовський (Луньов, 62), Будківський, Громов (Ледньов, 80)

"Дніпро-1": Клищук, Сафронов, Лопирьонок (Гує, 78), Логінов, Польовий, Батагов, Когут, Булеца (Вакулко, 67), Назаренко (Сніжко, 90+3), Чічіков, Супряга

Попередження: Вернидуб, Хомченовський, Чеберко - Сафронов, Батагов, Назаренко, Когут, Клищук

УНІАН раніше повідомляв, що "Шахтар" розгромив "Карпати".