Кіке Сетьєн / REUTERS

"Барселона" провела перший матч під керівництвом нового головного тренера - Кіке Сетьєна.

У рамках 20-го туру іспанської Прімери каталонці приймали "Гранаду", якій поступилися в першому колі.

Зустріч завершилася перемогою "Барселони" з рахунком 1:0. Єдиний гол на 76-й хвилині зустрічі забив Лео Мессі. Варто відзначити, що на момент голу "Гранада" грала у меншості.

Мессі став першим гравцем, який забиває в чемпіонаті Іспанії протягом шістнадцяти років поспіль.

Цікаво, що в дебютному матчі Сетьєна каталонці показали найкращий результат по володінню (82,6%) в Ла Лізі за останні 9 років.

"Барселона" - "Гранада" - 1:0

Гол: Мессі, 75

"Барселона": тер Штеген, Роберто, Піке, Умтіті, Альба, Ракітіч (Пуч, 71), Бускетс, Відаль (Артур, 84), Мессі, Грізманн, Фаті (Перес, 80)

"Гранада": Сілва, Діас, Дуарте, Санчес, Фулькьє, Брайс (Мартінес, 73), Гоналон, Вадільо (Пуертас, 65), Азіз (Еррера, 56), Мачіс, Фернандес

Видалення: Герман Санчес, 69

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що "Барселона" за п'ять хвилин упустила путівку у фінал Суперкубка Іспанії.