Інтер - Мілан / REUTERS

В рамках 23-го туру чемпіонату Італії на стадіоні "Сан-Сіро" відбулося міланське дербі - "Інтер" приймав "Мілан".

Зустріч завершилася перемогою команди Антоніо Конте з рахунком 4:2.

До перерви "Інтер" поступався з рахунком 0:2 - у "Мілана" Златан Ібрагімович не тільки забив сам, але ще й асистував Анте Ребичу.

Однак після перерви "Інтеру" вдалося переломити хід зустрічі. Вже на 53-й хвилині номінальні господарі зрівняли рахунок завдяки голам Марсело Брозовича і Матіаса Весіно. На 70-й хвилині Стефан де Врей вивів "Інтер" вперед, а в компенсований час Ромелу Лукаку поставив крапку в матчі.

Після цієї перемоги "Інтер" набрав 54 очки і ділить з "Ювентусом" перше-друге місця в таблиці Серії А. У "Мілана" - 32 очки і десята позиція.

"Інтер" - "Мілан" - 4:2

Голи: Брозович, 51, Весіно, 53, де Врей, 70, Лукаку, 90+3 - Ребич, 40, Ібрагімович, 45+1

"Інтер": Паделли, Годін, де Врей, Шкрініар, Кандрева (Мозес, 80), Весіно, Брозович, Барелла, Янг (Бірагі, 90+5), Лукаку, Санчес (Еріксен, 72)

"Мілан": Дж. Доннарумма, Конті, К'єр, Романьолі, Ернандес, Кастільєхо (Леау, 79), Кессьє (Пакета, 81), Беннасер, Ребич (Бонавентура, 84), Чалханоглу, Ібрагімович

Відеоогляд матчу було опубліковано на офіційному каналі Серії А в YouTube.

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що Кріштіану Ронаду забив у десятому поспіль матчі Серії А.