Артем Кравець - один з лідерів гонки бомбардирів турецької Ліги / фото twitter.com/konyaspor

Український нападник Артем Кравець відзначився голом за "Коньяспор" у ворота чинного чемпіона Туреччини "Істанбула".

Це сталося в матчі 7-го туру чемпіонату Туреччини.

Кравець вийшов на поле з перших хвилин, а забив гол на 69-й хвилині. Українець скоротив відставання своєї команди, яка в підсумку програла з рахунком 1:2.

Для Кравця цей гол став четвертим у п'яти матчах за "Коньяспор" в цьому сезоні. Він займає четверте місце в списку найкращих бомбардирів поточного чемпіонату Туреччини.

Артем Кравець: головне

• Кравець тільки 20 серпня повернувся в "Динамо", за яке встиг зіграти лише в одному офіційному матчі, вийшовши на заміну в грі УПЛ проти "Львова", після чого покинув клуб. Він аргументував це тим, що хоче отримувати постійну ігрову практику, щоб пробитися до збірної України.
  • 31-річний футболіст у минулому також виступав за київський "Арсенал", німецький "Штутгарт", іспанську "Гранаду", а два з половиною роки провів у турецькому "Кайсеріспорі".
  • Кравець підписав контракт з "Коньяспором" на два роки.
  • Вже в першому матчі за нову команду українець оформив дубль.