Артем Шабанов провів невдалий матч / legia.com

Український захисник Артем Шабанов, який був орендований у "Динамо", припустився результативної помилки в матчі за польську "Легію".

В 1/4 фіналу Кубка Польщі "Легія" грала проти "Пяста" і зазнала поразки з рахунком 1:2, вилетівши з турніру.

Вирішальний гол "Легія" пропустила через невдалу дію Шабанова на 78-й хвилині гри. Українець намагався віддати пас назад на партнера, але той не встиг до м'яча. У підсумку сферу перехопив суперник, який промчав до воріт і забив гол. Варто відзначити, що Матеуш Вітеску, якому була адресована передача, також діяв не найкращим чином.

Після закінчення матчу Шабанов звалився на газон і залишився лежати там на самоті - його не підтримав жоден з одноклубників. За них це зробив гравець "Пяста" Жерар Бадія. Він пробіг через все поле і допоміг українцю піднятися, після чого обійняв його.

Зазначимо, що до цього Шабанов провів два матчі за "Легію" і навіть потрапляв до символічної збірної туру в чемпіонаті Польщі.

У цій зустрічі у складі "Легії" дебютував ще один гравець "Динамо" Назарій Русин. Форвард вийшов на заміну на 61-й хвилині.

Нагадаємо, оренда Шабанова і Русина розрахована до кінця сезону.